Előzmények

Yosshozzászólásai | válasz erre | 2010.06.29 11:57:17 (50084)
Gpsbabel? Bármit bármire..
[előzmény: (50083) nyic, 2010.06.29 11:20:39]

nyichozzászólásai | válasz erre | 2010.06.29 11:20:39 (50083)
Egy kérdés.
Hogyan tudok .gps-ből .mps-t csinálni, a kessertérkép miatt, mivel a gps-t nem nyitja a mapsource.

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]