2 dll van ott. Egyszer bemásoltam a hun dll-t, de a magyar menüt nem szeretem, lehet, hogy ettől lett kalapos? Na mindjárt próbálom.
A 6.15.6 van telepítve, és ha ebbe a környezetbe bemásolom a régi exéket, akkor nem futnak dll hibára hivatkozva. 6.12.4 még ilyen, az újabbak futnak. De mindig mindet angol dll-lel használtam.
Kipróbáltam, semmi nem változott, a menük magyarok, a térképen ugyanúgy tökéletesek az ékezetek, és a keresőablakban ugyanúgy kalaposak. Biztos ez is valami windows fontkezelési trükk. |