Sziasztok!
Szeretnék egy kis segítséget kérni.
Wayteq 820-on, Russa-val készített track-et hogyan és milyen formátumba kell
konvertálni ahhoz, hogy az asztali gépes RussaWin verzióba betölthető lehessen?
Az eddigi próbálkozásaim a GPSBabel-el nem voltak sikeresek, hiába próbáltam
konvertálni, a RussaWin szerint 0 route és 0 waypoint található a file-ban.
Tehát igazából TRACK-ROUTE konverzió érdekelne.
Köszönöm, üdv:
Engye |