Előzmények
ini | hozzászólásai | válasz erre | 2015.04.03 19:09:23 (73288) |
amit írtál nem állnak fent mert maximum 30 méterez zoomot enged és még akkor sincs semmi
a térkép részletesség a legtöbbön van
az hogy nem kezel nt térképet jelent bármit is a tuhunál?[ előzmény: (73287) jekaeff, 2015.04.03 17:46:35] |
|
jekaeff | hozzászólásai | válasz erre | 2015.04.03 17:46:35 (73287) |
Nem lehet, hogy csak a szokásos "nem zoomoltam bele eléggé" probléma? Elképzelhető, hogy csak jócskán ráközelítve jelennek meg a kisebb utcácskák.
Esetleg lehet próbálkozni azzal is, hogy a Map options / Map Detail menüpontban beállítod, hogy nagyobb legyen a térképrészletesség kisebb nagyítási szintek mellett is. Ehhez "Normal"-ról "More"-ra vagy "Most"-ra kell állítani a részletességet. Viszont ez - tekintve az eszköz muzeális voltát, és ebből adandóan a gyengécske processzorát - sűrűbben lakott területeken böngészgetve eléggé akadozóvá teheti a térképmozgatást.[ előzmény: (73285) ini, 2015.04.03 13:40:22] |
|
ini | hozzászólásai | válasz erre | 2015.04.03 13:40:22 (73285) |
hali!
beszereztem egy street pilot3 típusú gépet
annyi hiba van vele hogy hiába teszem fel a tuhu térképet a kártyára(ki is írja hogy betölti, látja is hogy fel van másolva minden térképrészlet kijelölve) nem jelenít meg semmit csak a főutakat
mi lehet a hiba?
köszi! |
|
|
|