Előzmények

popfejhozzászólásai | válasz erre | 2006.06.19 11:57:13 (8452)
belo:

AFTrack - jópofa, de egyszerű. Ládák bevihetők, de nem nagyon játszottam vele.
Power Navigator 2 - ez jött be nekem. Sok képernyő + beletöltöttem a teljes magyarországi ládákat. Kijelzi őket, ahogyan mész, ránavigál, a multi pontokat is tudja mutatni. Csiganyálat is húz, térképet is kezel + egyebek. GPX formátumban kéri a ládákat, amit innnen ki tudsz választani a ládaletöltésnél. Éjszakai üzemmód, GPS vevőt is állíthatód vele stb...próba ki!
[előzmény: (8447) belo, 2006.06.19 07:20:18]

belohozzászólásai | válasz erre | 2006.06.19 07:20:18 (8447)
HELP!!!!!


Sziasztok! Most kezdtem el geocaching-ni! Nokia 6680 telom van és egy nokia gps-em! Milyen progit tudtok javasolni a nokia telomra?
Probáltam egy két progit, de nem tudtam megkeresni vele a ládáT köszi

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]