belo:
AFTrack - jópofa, de egyszerű. Ládák bevihetők, de nem nagyon játszottam vele.
Power Navigator 2 - ez jött be nekem. Sok képernyő + beletöltöttem a teljes magyarországi ládákat. Kijelzi őket, ahogyan mész, ránavigál, a multi pontokat is tudja mutatni. Csiganyálat is húz, térképet is kezel + egyebek. GPX formátumban kéri a ládákat, amit innnen ki tudsz választani a ládaletöltésnél. Éjszakai üzemmód, GPS vevőt is állíthatód vele stb...próba ki![ előzmény: (8447) belo, 2006.06.19 07:20:18] |