Előzmények

reseterhozzászólásai | válasz erre | 2006.08.25 14:37:59 (9385)
ez azt jelenti, hogy elvileg megbüntethetnek érte.. de gyakorlatilag nézi ezt valaki?
meg nézegettem ezt az induktív csatolási dolgot is..
[előzmény: (9384) Csigabiga, 2006.08.25 14:33:35]

Csigabigahozzászólásai | válasz erre | 2006.08.25 14:33:35 (9384)
Ha jól csinálják meg, és az antenna is jó erre a frekire, akkor valószínűleg sokat használ, de ILLEGÁLIS!
[előzmény: (9382) reseter, 2006.08.25 14:32:23]

reseterhozzászólásai | válasz erre | 2006.08.25 14:32:23 (9382)
eg mégeyg dolog: láttam, hogy sokal bnc csatival nagyobb antennát tesznek rá-van értelme?

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]