geocaching.hu ®
a Magyar Geocaching Közhasznú Egyesület hivatalos oldala
+
geoládák
~
+
megtalálások
~
+
felhasználók
~
+
poi
~
fórum
FAQ
belépés
Térképek
Geomap +
Geomap
Turistautak
Magyarország
Nyugat-Mo.
Kelet-Mo.
Balaton
Börzsöny
Budai-hegység
Bükk-dél
Bükk-észak
Gerecse
Mátra
Mecsek
Pilis
Vértes
Fórumok
-------------
az összes egyben
---------------
geocaching
Geoláda-élet
MGKE szoftverei
Travel Bug és .com
kerékpáros fórum
GC kupa fórum
Országos Kéktúra
POI
kütyük
apróhirdetés
OFF
vendégkönyv
Leírások
A játékról
FAQ
Egyesület
Kapcsolatok
Fórummoderálás
1%
Adatvédelem
Felhasználási feltételek
Oldalváltozások
GC a sajtóban
kütyük, reseter hozzászólásai
Mielőtt kérdeznél, olvasd el ezt:
gyakori kérdések és válaszok (FAQ)
új hozzászólás
|
témák listája
Összesen:
9 db
hozzászólás
reseter
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2007.02.04 19:22:02 (14102)
Szia Yogi!
látom gps 60-ad van; szeretném megkérdezni, hogy mennyire vagy vele elégedett; és hogy próbáltad-e már a track memóriát feltölteni "térképnek". kacérkodok egy ilyen vásárlásával; de sajnos itthon annyiba kerül, mint egy gpsmap60cx az usaban..
[
előzmény
: (14100) yoggi, 2007.02.04 18:56:27]
reseter
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2006.08.25 14:45:24 (9387)
köszönöm szépen, igazából ha pár km-t átlőne városban magasabb pontok közt, az már tök megfelelne.
Csigabiga - felvettelek msnen, ha majd ráérsz még kérdezősködnék, ha nem baj..
:)
[
előzmény
: (9386) Csigabiga, 2006.08.25 14:43:13]
reseter
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2006.08.25 14:37:59 (9385)
ez azt jelenti, hogy elvileg megbüntethetnek érte.. de gyakorlatilag nézi ezt valaki?
meg nézegettem ezt az induktív csatolási dolgot is..
[
előzmény
: (9384) Csigabiga, 2006.08.25 14:33:35]
reseter
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2006.08.25 14:33:06 (9383)
/nem tudom, miért gépelek néha ilyen balfékül/
[
előzmény
: (9382) reseter, 2006.08.25 14:32:23]
reseter
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2006.08.25 14:32:23 (9382)
eg mégeyg dolog: láttam, hogy sokal bnc csatival nagyobb antennát tesznek rá-van értelme?
reseter
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2006.08.25 14:28:57 (9380)
mit jelent a kicsi szó?
-konkrétan: Schönhertz kolesztól átvisz a Corvin térig? /Petőfi híd egyik - másik oldala..
pmr-ok közül ár/teljesítményben mi a "legjobb"?
[
előzmény
: (9378) Peter68, 2006.08.25 14:20:56]
reseter
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2006.08.25 14:04:56 (9377)
szóval felejtsem el? :(
reseter
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2006.08.25 13:18:16 (9373)
Sziasztok!
szeretnék segítséget kérni hordozható rádió adó-vevő témában:
-városban működőképes modellek /BP; min 5km hatósugárral/ beszerezhetőek elérhető áron /30000alatt/?
-mit ajánlotok?
-tanácsok?
előre is köszönöm:
Gergő
u.i.: todom, hogy volt már ez téma, de sehogy sem találom - elnézést
reseter
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2006.02.01 15:41:54 (5571)
Hali! Bátyámnak is S7000-e van, kb. másfél éve hibátlan. Sose mondott róla rosszat - munkaeszköz...
[
előzmény
: (5570) popfej, 2006.02.01 12:08:06]
Egy lapon megjelenő sorok száma:
50
---
10
20
50
100
200
500
új hozzászólás
|
témák listája
Bejelentkezés
név:
jelszó:
tárolás
[
regisztráció
]
[
turistautak.hu
] [
hasznos apróságok
] [
jogi tudnivalók
] [
e-mail
] [
impresszum
]