kütyük, reseter hozzászólásai
Mielőtt kérdeznél, olvasd el ezt: gyakori kérdések és válaszok (FAQ)

új hozzászólás | témák listája

Összesen: 9 db hozzászólás

reseterhozzászólásai | válasz erre | 2007.02.04 19:22:02 (14102)
Szia Yogi!

látom gps 60-ad van; szeretném megkérdezni, hogy mennyire vagy vele elégedett; és hogy próbáltad-e már a track memóriát feltölteni "térképnek". kacérkodok egy ilyen vásárlásával; de sajnos itthon annyiba kerül, mint egy gpsmap60cx az usaban..
[előzmény: (14100) yoggi, 2007.02.04 18:56:27]

reseterhozzászólásai | válasz erre | 2006.08.25 14:45:24 (9387)
köszönöm szépen, igazából ha pár km-t átlőne városban magasabb pontok közt, az már tök megfelelne.

Csigabiga - felvettelek msnen, ha majd ráérsz még kérdezősködnék, ha nem baj..

:)
[előzmény: (9386) Csigabiga, 2006.08.25 14:43:13]

reseterhozzászólásai | válasz erre | 2006.08.25 14:37:59 (9385)
ez azt jelenti, hogy elvileg megbüntethetnek érte.. de gyakorlatilag nézi ezt valaki?
meg nézegettem ezt az induktív csatolási dolgot is..
[előzmény: (9384) Csigabiga, 2006.08.25 14:33:35]

reseterhozzászólásai | válasz erre | 2006.08.25 14:33:06 (9383)
/nem tudom, miért gépelek néha ilyen balfékül/
[előzmény: (9382) reseter, 2006.08.25 14:32:23]

reseterhozzászólásai | válasz erre | 2006.08.25 14:32:23 (9382)
eg mégeyg dolog: láttam, hogy sokal bnc csatival nagyobb antennát tesznek rá-van értelme?

reseterhozzászólásai | válasz erre | 2006.08.25 14:28:57 (9380)
mit jelent a kicsi szó?
-konkrétan: Schönhertz kolesztól átvisz a Corvin térig? /Petőfi híd egyik - másik oldala..

pmr-ok közül ár/teljesítményben mi a "legjobb"?
[előzmény: (9378) Peter68, 2006.08.25 14:20:56]

reseterhozzászólásai | válasz erre | 2006.08.25 14:04:56 (9377)
szóval felejtsem el? :(

reseterhozzászólásai | válasz erre | 2006.08.25 13:18:16 (9373)
Sziasztok!

szeretnék segítséget kérni hordozható rádió adó-vevő témában:
-városban működőképes modellek /BP; min 5km hatósugárral/ beszerezhetőek elérhető áron /30000alatt/?
-mit ajánlotok?
-tanácsok?

előre is köszönöm:
Gergő

u.i.: todom, hogy volt már ez téma, de sehogy sem találom - elnézést

reseterhozzászólásai | válasz erre | 2006.02.01 15:41:54 (5571)
Hali! Bátyámnak is S7000-e van, kb. másfél éve hibátlan. Sose mondott róla rosszat - munkaeszköz...
[előzmény: (5570) popfej, 2006.02.01 12:08:06]
Egy lapon megjelenő sorok száma:

új hozzászólás | témák listája

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]