Előzmények

zsorzshozzászólásai | válasz erre | 2008.01.06 15:06:16 (8987)
Legyalogoltuk a Wass Albert 18 km-es távot (keva, farkasék, zsorzs). Jobban járt aki a meleg szobában pihizett... Már a rajthely megközelítése is gondot okozott a faluban a jég miatt, aztán végig jeges eső esett, hideg szél fújt, bőrig ázva gyalogoltunk a latyakban. Szóval szép emlék nem maradt :-(
[előzmény: (8984) ChrisCarlos, 2008.01.05 21:52:51]

ChrisCarloshozzászólásai | válasz erre | 2008.01.05 21:52:51 (8984)
Kár, hogy ritkán olvasom mostanság a fórumot. BUÉK 20-on voltam, bár a nagy hideg miatt a ládák kimaradtak.
WA is tervezve volt (csak a legrövidebb), de a várható nem szimpatikus csapadék miatt kimarad.
[előzmény: (8976) zsorzs, 2008.01.04 18:34:49]

zsorzshozzászólásai | válasz erre | 2008.01.04 18:34:49 (8976)
Tervezi valaki az alábbiak küzül valamelyiket?
Szombat: BUÉK 20
Vasárnap: Wass Albert emléktúra

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]