Előzmények

zsorzshozzászólásai | válasz erre | 2006.09.03 06:09:22 (5459)
A tegnapi 25 éves emléktúra fáradalmait kipihentem, így ott leszek(szünk). Javaslom, a sárga jelzésen túrázzunk :-)
[előzmény: (5458) SagiK, 2006.09.03 06:01:29]

SagiKhozzászólásai | válasz erre | 2006.09.03 06:01:29 (5458)
Ha esetleg még nincs programod mára, és van kedved csatlakozni kicsiny csapatunkhoz a CSAKK, MAKY, NABO ládák felkutatására, akkor találkozzunk 1/4 10 körül a N47 55.885 E18 50.175 környékén. PMR 4/12-n vagy mobilon elérsz.
A túraterv még nem végleges, lehet hogy alakítunk rajta. :)

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]