Előzmények

Güszihozzászólásai | válasz erre | 2017.08.22 15:05:40 (6512)
Szerintem nem a hiány az ok.
Már rég felmértem volna, ha nem lett volna kánikula.
Egy szakaszt sikerült bejárni augusztusban, de a nagy melegben ennyi épp elég is volt. Ez fel is lett szerkesztve.
Hiányzik egy rövidke szakasz Diszel "felett", remélem, hamarosan ez is "felszívódik"!

Ok lehet a prioritás is, legalábbis részemről.
Volt csúnya szakadás (évek óta) a Zempléni-hegységben, ezt pl. sikerült "felszámolni".
Van még néhány bosszantó, szeptemberben ezek a problémák is megoldódnak.
[előzmény: (6510) Old Eye, 2017.08.22 07:27:15]

Old Eyehozzászólásai | válasz erre | 2017.08.22 07:27:15 (6510)
Az előbbi a trackelői/rajzolói kapacitáshiányra mutat rá... - Egyetértünk veled.
A régi raszteres frissítése nem fejlesztői, hanem üzemeltetői feladat.
[előzmény: (6509) olahtamas, 2017.08.22 07:17:58]

olahtamashozzászólásai | válasz erre | 2017.08.22 07:17:58 (6509)
Sajnos már vagy 50 napja...
Bár nem vigasztaló, de a tervezős raszteresen nem szakadt:
http://turistautak.hu/maps.php?id=magyarorszag&image=raster&lat=46.885260&lon=17.521951&zoom=128&arrow=0
Az előbbi a trackelői/rajzolói kapacitáshiányra mutat rá, míg a második a fejlesztőire... :(
[előzmény: (6508) Hev, 2017.08.21 22:59:28]

Hevhozzászólásai | válasz erre | 2017.08.21 22:59:28 (6508)
Diszeltől K-re a kéktúra szakadt.
http://terkep.turistautak.hu/?zoom=15&lat=46.88902&lon=17.52306&layers=000000B00FF

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]