Szerintem nem a hiány az ok.
Már rég felmértem volna, ha nem lett volna kánikula.
Egy szakaszt sikerült bejárni augusztusban, de a nagy melegben ennyi épp elég is volt. Ez fel is lett szerkesztve.
Hiányzik egy rövidke szakasz Diszel "felett", remélem, hamarosan ez is "felszívódik"!
Ok lehet a prioritás is, legalábbis részemről.
Volt csúnya szakadás (évek óta) a Zempléni-hegységben, ezt pl. sikerült "felszámolni".
Van még néhány bosszantó, szeptemberben ezek a problémák is megoldódnak.[ előzmény: (6510) Old Eye, 2017.08.22 07:27:15] |