Előzmények
olahtamas | hozzászólásai | válasz erre | 2017.12.17 07:25:12 (6566) |
10000 pont azért már elég nagy adatbázis, igen csak lelassítaná a készüléket grafikus kijelzőjét és a memóriáját is megterhelné.
Amúgy 1 napnyi túránál nagyobbat amúgy sem célszerű feltenni egyben.[ előzmény: (6564) Attilagal, 2017.12.16 15:54:36] |
|
Attilagal | hozzászólásai | válasz erre | 2017.12.16 15:54:36 (6564) |
Köszönöm a tippet! Akkor lebontom kissebb szakaszokra, úgy talán helyesen jeleníti meg a teljes távot.
Minazért érdekes hogy egyszerüen nem számol távolságot 10000 pont felett.
[ előzmény: (6560) olahtamas, 2017.12.15 03:32:53] |
|
olahtamas | hozzászólásai | válasz erre | 2017.12.15 03:32:53 (6560) |
A GPS készüléked feltehetőleg 10000 pontig kezeli a GPX fájlt, míg az első szakasz pl. 18098 pontból áll.
Ilyenkor a végét le szokta vágni készüléktől függően.
Érdemes megszűrni a tracket, akár 500 pont is elegendő az útvonal lekövetéséhez![ előzmény: (6558) Attilagal, 2017.12.14 07:39:37] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2017.12.13 21:32:22 (6557) |
Kérjük, pontosítsd, melyik WEB lapon néztél utána az Írottkô - Sárvár (Túra01) szakasznak és honnan töltötted le a kérdéses szakasz nyomvonalát?
Linkeket (URL) is kérünk.
Köszönjük![ előzmény: (6556) Attilagal, 2017.12.13 20:21:24] |
|
Attilagal | hozzászólásai | válasz erre | 2017.12.13 20:21:24 (6556) |
Sziasztok!
Kezdô túrázò vagyok, s most ismerkedek a GPS-el is (Garmin etrex 30x)
Van egy kis problémám:
Letöltöttem a Kéktúra 1-4 szakaszát és betelepítettem a készülékbe.
Amikor megjelenítem az adott szakaszok nyomvonalát, akkor egyiknek sem stimmel a távja a honlapion megadottal.
Pl az Írottkô - Sárvár (Túra01) a honlapon 70,4km.rel van megadva, de emikor ugyanezt a szakaszt kijelenítem a Garminban ott akkor csak 38,1 km van megadva.
Ugyanez a felállás a többi (02,03,04) szakasszal.
Tudna valaki tanácsot adni hol a bibi?
Köszönettel, Attila |
|
|
|