Előzmények

Bacuhozzászólásai | válasz erre | 2008.12.20 17:45:38 (11282)
Közben pedig javaslom énekelni Bódi Gusztit! :) (aranyeső...)
[előzmény: (11281) Old Fairy, 2008.12.20 17:32:48]

Old Fairyhozzászólásai | válasz erre | 2008.12.20 17:32:48 (11281)
Nem szeretnék beleszólni senkinek a holnapi programjába, de a koránkelős közmondás 21-én duplán érvényesülhet :-)

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]