Kedves KIMI!
Nagyon ritkán szólalok meg a fórumokon, akkor is leginkább a szakmámat érintő kérdésekben.
Most mégis "pennát" ragadtam, mert bánt néhány sorod, amit úgy érzem, rólam is írtál.
...........az írásom nem arról szól, hogy jó lenne-e a ládám, vagy sem. Az egésznek a lényege, hogy olyanok döntenek a ládák sorsáról, akik már nem tudják miről kellene szólnia ennek a játéknak.
Ha megnézed a bemutatkozó oldalamat, láthatod, ki vagyok. Azt is, hogy mivel foglalkozom, hogy nézek ki, ( akár az utcán is rámköszönhetsz!), és a megtalálásaim számát. Látszik, a regisztrálásom óta folyamatosan ládázom, találataim között van mindenféle láda, és úgy gondolom, tudom, miről szól ez a játék!
Aztán este, amikor leülök fórumot olvasni, a fent idézett mondatot olvasom Tőled. Aki egy email címmel vállalja magát.
Azt gondolom, nem okos dolog megvádolni úgy embereket, hogy az minden alapot nélkülöz.
[ előzmény: (12874) KIMI, 2009.08.26 17:27:52] |