Előzmények

Strombushozzászólásai | válasz erre | 2013.12.18 22:59:16 (26254)
Hordjál inkább magaddal egy geoérmét! :-)
[előzmény: (26246) Feralheart, 2013.12.18 22:07:45]

Feralhearthozzászólásai | válasz erre | 2013.12.18 22:07:45 (26246)
A magyar vagy a nemzetközi adatbázisba felvehető ún "personalcache"?
Találtam kulcstartóra erősíthető microcache-ket és meglehetne azt csinálni, hogy azt nem egy adott pontra rakom ki, hanem velem jön mindig?
És a ládaoldalra kiraknám, hogy mikor merre megyek ládászni és/vagy, ha találkozok más ládászokkal, ők is logolhatnak engem.

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]