Előzmények

majoroshozzászólásai | válasz erre | 2007.03.11 20:53:27 (4952)
Egy emberi játékból néhányan őrült sportot akarnak csinálni.Sajnállak mindannyiotokat.Úgy látom,ezt a fórumot is elfoglaltátok.Ezt talán hozzászólás rekordra játszátok?Na viszlát.
[előzmény: (4950) feri60, 2007.03.11 11:20:31]

feri60hozzászólásai | válasz erre | 2007.03.11 11:20:31 (4950)
"De aki csak végig akarja rohanni az országot a ládák mentén,az ne idegesítsen tovább"


Szerintem ne idegeskedj, mert ez a játék nem (sem) arról szól.

Nem tisztem megvédeni a jelzett láda gazdáját, de Ő éppen az egyik olyan gazdi, akinek talán a legváltozatosabb típusú ládái vannak. Nélküle (is) szegényebb lenne a játék, mint ahogy Nélküled is.
Van olyan, hogy egy multi békésen megfér egy hagyományossal, sőt olyan is, hogy két multi helyenként átfedi egymást. Javaslom, hogy adjátok be a gyerkőcök tervét, aztán vívj meg a szőrösszívű modikkal a létjogosultságáért. Ha nem megy át - találj ki mást, máshol.

Csak egy dolgot kérek szépen Tőled - próbáld meg nem "osztani az észt", ne gondold, hogy a Te igazságod az egyedüli igazság, mert errefelé ez nem szokott sikerrel járni.

üdv: feri60
[előzmény: (4945) majoros, 2007.03.10 23:11:46]

majoroshozzászólásai | válasz erre | 2007.03.10 23:11:46 (4945)
A ládát 4 év alatt 95-en találták meg,ami a Magyarország csúcsára vezető útvonalhoz képest nevetséges szám.Ha lenne egy normális láda,figyelemfelkeltő netes környezettel,sokkal többen keresnék.Nézzetek rá,hogy a benevári láda megtalálói hányszor írnak a láda hibáiról.De aki csak végig akarja rohanni az országot a ládák mentén,az ne idegesítsen tovább.Az egész ország egy multiláda legyen?Rohanjatok!
[előzmény: (4943) majoros, 2007.03.10 23:04:31]

majoroshozzászólásai | válasz erre | 2007.03.10 23:04:31 (4943)
A felháborodás oka valóban ez,de másképp nem találkoztam még ezzel a baromsággal.
[előzmény: (4941) t ib i, 2007.03.10 22:59:09]

t ib ihozzászólásai | válasz erre | 2007.03.10 22:59:09 (4941)
Azonkívül a gyerekeim eltervezték,hogy az ezen az útvonalon levő Benevárhoz rakjuk első ládánkat
Azt hiszem, ez lehet a felháborodás oka. Erre mit lehet mondani? Lemaradtál négy évvel?
Az elég abszurd gondolatnak tűnik, hogy egy újabb láda kedvéért redukálja le a multit egy hagyományosra, nem? Ha nem vagy elégedett a leírással, akkor megtalálhatod a megfelelő módot, hogy kifejezd nemtetszésed.
[előzmény: (4927) majoros, 2007.03.10 22:04:12]

majoroshozzászólásai | válasz erre | 2007.03.10 22:04:12 (4927)
Többek között az a baj,hogy van,aki felmenne Mátrafüredről az első,esetleg a második ládáig,vagy lesétálna Kékesről.Nem jó,hogy arra kötelezik az embert,hogy végig járja az egész túrát.Azonkívül a gyerekeim eltervezték,hogy az ezen az útvonalon levő Benevárhoz rakjuk első ládánkat,feldolgozták a történetét,a tudnivalókat.GCDEL semmit sem ír a Benevárról,és mellesleg van még 17 ládája máshol.Őszintén szólva az agyamra mennek,akik életük egyetlen céljának tekintik,hogy minél több ládát találjanak,rohannak végig a ládákon és közben osztják az észt.Szerintem a geoláda keresők többsége nem akar egy 4-5-10 ládát találni,megelégszik eggyel,vagy kettővel,törődik a környezettel,érdekli a helytörténet,stb...
[előzmény: (4926) t ib i, 2007.03.10 20:40:28]

t ib ihozzászólásai | válasz erre | 2007.03.10 20:40:28 (4926)
A gcmdel-re gondolsz? Sajnos csak gyermekkoromban jártam a Kékesen, de szívesen végigjárnám azt a multit. Nincs azzal baj, hogy csak egy pont jár érte, mert a bejárása során szerzett élmények a legértékesebbek számomra.
[előzmény: (4925) majoros, 2007.03.10 20:08:09]

majoroshozzászólásai | válasz erre | 2007.03.10 20:08:09 (4925)
Van egy nagyon szép túra Mátrafüred és Kékestető között.Érdekes helyeken vezet keresztül,több ládát is el lehetne helyezni,de most el van foglalva az egész 3 multiládával.Aki megteszi az útvonalat - ami nem könnyű,mert kb.600 m szintkülönbség - 3 láda keresése árán egyet tud bejelenteni.Ha egyet nem talál meg,akkor egyet sem.Szerintem a multiláda nem ilyen helyre való,hanem oda,ahol viszonylag könnyű a megtalálás.

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]