geocaching.hu ®
a Magyar Geocaching Közhasznú Egyesület hivatalos oldala
+
geoládák
~
+
megtalálások
~
+
felhasználók
~
+
poi
~
fórum
FAQ
belépés
Térképek
Geomap +
Geomap
Turistautak
Magyarország
Nyugat-Mo.
Kelet-Mo.
Balaton
Börzsöny
Budai-hegység
Bükk-dél
Bükk-észak
Gerecse
Mátra
Mecsek
Pilis
Vértes
Fórumok
-------------
az összes egyben
---------------
geocaching
Geoláda-élet
MGKE szoftverei
Travel Bug és .com
kerékpáros fórum
GC kupa fórum
Országos Kéktúra
POI
kütyük
apróhirdetés
OFF
vendégkönyv
Leírások
A játékról
FAQ
Egyesület
Kapcsolatok
Fórummoderálás
1%
Adatvédelem
Felhasználási feltételek
Oldalváltozások
GC a sajtóban
Előzmények
Dzsozy
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2008.09.18 22:56:25 (2076)
Ezt alá tudom támasztani. Már a nyár közepén Tarcsa melletti Esso is Agip kút lett, csak még a mai napig nem cserélték le a táblákat.
[
előzmény
: (2075) Mikulás trágársága elüldözött, 2008.09.18 21:46:59]
Mikulás trágársága elüldözött
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2008.09.18 21:46:59 (2075)
Az Esso kivonulT. A kútjai nagy részét az Agip vette át, néhányat magánvállalkozók. A logókat év végéig kell eltüntetni... ha jól tudom.
[
előzmény
: (2074) Yoss, 2008.09.18 21:44:20]
Yoss
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2008.09.18 21:44:20 (2074)
Valaki hónapokkal ezelőtt pletykálta, hogy az Esso kivonul Mo-ról. Ennek eddig nem sok jele volt, de akkor lehet, hogy mégis igaz??
[
előzmény
: (2073) Reggel, 2008.09.18 21:35:30]
Reggel
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2008.09.18 21:35:30 (2073)
N47 11.872 E18 08.400 ponton lévő ESSO kútból AGIP lett. Legyen szíves javítsa valaki illetékes. Illetve úgy tűnik, hogy ez nem egyedi jelenség. Nem tud róla valaki pontos infót?
Bejelentkezés
név:
jelszó:
tárolás
[
regisztráció
]
[
turistautak.hu
] [
hasznos apróságok
] [
jogi tudnivalók
] [
e-mail
] [
impresszum
]