Előzmények

Dzsozyhozzászólásai | válasz erre | 2008.09.18 22:56:25 (2076)
Ezt alá tudom támasztani. Már a nyár közepén Tarcsa melletti Esso is Agip kút lett, csak még a mai napig nem cserélték le a táblákat.
[előzmény: (2075) Mikulás trágársága elüldözött, 2008.09.18 21:46:59]

Mikulás trágársága elüldözötthozzászólásai | válasz erre | 2008.09.18 21:46:59 (2075)
Az Esso kivonulT. A kútjai nagy részét az Agip vette át, néhányat magánvállalkozók. A logókat év végéig kell eltüntetni... ha jól tudom.
[előzmény: (2074) Yoss, 2008.09.18 21:44:20]

Yosshozzászólásai | válasz erre | 2008.09.18 21:44:20 (2074)
Valaki hónapokkal ezelőtt pletykálta, hogy az Esso kivonul Mo-ról. Ennek eddig nem sok jele volt, de akkor lehet, hogy mégis igaz??
[előzmény: (2073) Reggel, 2008.09.18 21:35:30]

Reggelhozzászólásai | válasz erre | 2008.09.18 21:35:30 (2073)
N47 11.872 E18 08.400 ponton lévő ESSO kútból AGIP lett. Legyen szíves javítsa valaki illetékes. Illetve úgy tűnik, hogy ez nem egyedi jelenség. Nem tud róla valaki pontos infót?

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]