Előzmények

kepenuhozzászólásai | válasz erre | 2006.09.07 18:57:31 (621)
Kepenu feltette a képeidet a fő helyre ;-)

Apropó! Miért ilyen kis képeket pakolsz fel. Próbáld ki egyszer az automata méretezést! Nagyon sokáig averzióim voltak vele szemben, de a 800 pixeles oldalhossz, és jpeg tömörítés fokozása nagyon jól bevált és nem kell annyit tökölnöm az IrfanView-ban a kép előkészítésével.
[előzmény: (619) Csabesz, 2006.09.07 16:27:34]

Csabeszhozzászólásai | válasz erre | 2006.09.07 16:27:34 (619)
Kipróbáltam a megjegyzéses módszert (mint utóbb kiderült, pont kepenué volt a pont). Az a probléma ezzel, hogy pl. a GE kimeneten nem jelenik meg a megjegyzésben feltöltött kép, még akkor sem, ha az eredeti bejegyzéshez nincs csatolva egy sem. Talán nem lenne butaság ilyen irányban továbbfejleszteni a kimenetet, de elfogadom, hogy nem ez a legfontosabb :-)

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]