Na feltettem a win10-re amit küldtél linket, illetve ami onnan letölthető (tuhu garmin.exe -kb.154MB). Eleve úgy kezdte, miután rendszergazdaként futtattam, hogy "a windows megmentette a gépet egy kártevő szoftvertől amit észlelt". (amit telepítettem) És nem akarta futtatni. Aztán a "Mindenképpen futtat" nevű gombra mentem és feltettem. Fel is ment gond nélkül. De nem csinált neki ikont sehova, a telepített programok közt sincs. És továbbra is csak az "uninstall" nevű file van ami exe-végű az egész mappában, a többi nagyrészt img. Így nincs mit futtatni, és nem lehet elindítani, mint a korábbiakban is törént..
-Vagy lehet hogy az uninstall-t kell futtatni az induláshoz? Azt még nem próbáltam..
Üdv.
Zoli
[ előzmény: (813) Lipták Roland, 2017.07.01 22:02:51] |