Ezek speciális ládák. Szerintem közvetlenül Kuminhoz kellene fordulni segítségért. Azt hiszem a fórumot, illetve a logokat már régen nem követi figyelemmel, ezért a telefont javasolnám. ( A hint lista sajnos évek óta hamis információt tartalmaz. )[ előzmény: (6121) widi, 2010.07.31 21:31:33] |