Összesen: 21 db hozzászólás
DonPipi | hozzászólásai | geocaching | válasz erre | 2009.04.13 14:01:22 (41349) |
Sziasztok!
Mit kell tennem, hogy a bemutatkozásnál a geologós megtalálás kis ábra odakerüljön, gondolom valamit bekéne linkelni a bemutatkozásnál,de mit, segítsetek légyszíves, köszönöm előre is!
|
|
DonPipi | hozzászólásai | geocaching | válasz erre | 2006.01.11 21:31:35 (12260) |
Félre a tréfával , nem tűnik ez olyan veszélyesnek ez a mostani, csak az a baj, hogy mostanában a hétvégéim eléggé be vannak határolva, 1 egész napos túra nem nagyon fér bele. :(
A Krisztiánt ( Sagik), pedig csak díjazni lehet a kitartása miatt, amit becsülök benne, nem sokan csinálják végig azt amit ő( legalább is úgy ), erre mérget veszek és remélem ,hogy lesz neki partnere a hétvégére!
Üdv.! |
|
DonPipi | hozzászólásai | geocaching | válasz erre | 2006.01.11 21:23:36 (12259) |
Osztom a véleményed! 1/2 évente azért bevállalunk vele 1-et mi is, aztán fel kell dolgozni a túra élményét a fenn maradó időben. :))[ előzmény: (12257) csiperke, 2006.01.11 21:15:23] |
|
DonPipi | hozzászólásai | geocaching | válasz erre | 2006.01.11 20:54:03 (12253) |
Értettem túravezető elvtárs! Te csak menj és hozd be azt az elmaradt 20 évedet amilyen lemaradásban vagy hozzám képest, majd szólj ha meg vagy! :)[ előzmény: (12251) SagiK, 2006.01.11 20:35:04] |
|
DonPipi | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2005.11.22 19:47:50 (3925) |
Kis segítség elkelne! Felraktam az eTrex Vistámra a túristautakat+szintvonalakat, a túristautak tökéletessen látszanak a szintvonalak nélkül azt mintha kihagyta volna, nagyíthattanm amig akartam, beszéltem más Vistással is kipróbálta neki sem látszik.Ha külön felteszem a szintvonalakat akkor tökéletes,de akkor nincsenek túristautjaim ugye...Ami a furcsa volt, hogy a MS-ban ugyanakkora méretű Kb.-ra, volt mind a két térképszelvény amin volt szintvonal ill. amelyiken nem.Úgy gondolnám, hogy nagyobbnak kéne lenni a szintvonalasnak mert több az adat benne, de lehet, hogy rosszul gondolom...
Aki tud megoldást,ossza meg velem!
Kösz!
|
|
DonPipi | hozzászólásai | geocaching | válasz erre | 2005.11.21 19:43:23 (11136) |
Segítsetek! Letöltöttem a napokban 3-4 tájegység túristaútjait szintvonalakkal ill. nélküle, most még kéne egy - két dolog, de nem találom, hogy honnan szedtem le.Ha valaki tudja küldjön egy linket. Kösz!
|
|
DonPipi | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2005.04.10 20:38:45 (1132) |
Tök furcsa véletlen módon, pont a 6-os úton mentem én is ahol feltünt ez a jelenség, Érd után... A 2/A-n ill. a 10-en mentem múltkor az pedig tök jó volt! Azért hittem azt , hogy a kütyüvel van a baj de, ezekszerint nem , mert a ládákhoz meg "elvisz" pontossan :)
[ előzmény: (1131) mozo, 2005.04.10 20:26:55] |
|
DonPipi | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2005.04.10 17:41:28 (1127) |
Hal
Tudnám valahogy orvosolni azt a jelenséget, hogy a Vistám gyári térképén, az út mellett mutat végig ha haladok elcsúsztatva, tehát úgy néz ki mintha a pozicióhoz képest a térkép el lenne tolódva a készülékben, ha a trackeket kimentem belőle a Mapszószba akkor tökéletessen mutatja a haladás pontos helyét ott nincsen elcsúszás, tehát a poziciókat jól határozza meg. Lehet ezzel valamit kezdeni?
Köszi! |
|
DonPipi | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2005.03.14 15:37:59 (787) |
Az eTrexekben (Vista), hol a bánatban van az antenna? Melyik része mutasson felfelé a "holdak" felé optimális esetben? |
|
DonPipi | hozzászólásai | kütyük | válasz erre | 2005.02.21 19:44:12 (728) |
Inkább a Legend C-vel rendelkezőktől kérdezném ( vásárláson töröm a fejem éppen), hogy mennyire vállt be a kütyü ( nagy álltalánosságban...), és , hogy elég -e a 24 MB memória pl. a Naviguide Magyarországra, utvonaltervezése rendben van-e stb, köszi előre is. |
|
|
|