csokolom!
uj vagyok a temaban, s valamit elronthattam mer ilyet mond az automatika:
"Háromszor írtál hibás jelszót az elmúlt 7 napban, ezért meg kell várnod ennek lejártát."
s akkor? most mi a teendo?
szucsgellert@odorhei.astral.ro
varva varom a valaszt.
udv,
G. |