kütyük, kincskereso hozzászólásai
Mielőtt kérdeznél, olvasd el ezt: gyakori kérdések és válaszok (FAQ)

új hozzászólás | témák listája

Összesen: 13 db hozzászólás

kincskeresohozzászólásai | válasz erre | 2012.04.22 20:57:27 (62522)
Sikerült.Nagyon köszönöm a segítséget.
[előzmény: (62520) Old Fairy, 2012.04.22 20:52:09]

kincskeresohozzászólásai | válasz erre | 2012.04.22 20:26:28 (62515)
Értem de nem tudom hol és hogyan kell törölni.
[előzmény: (62513) Old Fairy, 2012.04.22 20:20:10]

kincskeresohozzászólásai | válasz erre | 2012.04.22 20:13:01 (62511)
Sziasztok!

Etrex legend hcx-em van de nem tudok útpontokat rátölteni mert azt írja a memória megtelt. Tudnátok tanácsot adni? Esetleg egy weboldalt ahol le van írva hogyan lehet a memória kártyára telepíteni komplett ország térképet geoláda pontokkal. Most sajnos egy sem megy rá.

kincskeresohozzászólásai | válasz erre | 2010.05.14 19:58:28 (48936)
A konvertálás sikerült. Jó lenne a két térképet egyszerre használni. A hétfői segítséget szeretettel várom.

Hálás köszönet!
[előzmény: (48932) Old Eye, 2010.05.14 19:12:59]

kincskeresohozzászólásai | válasz erre | 2010.05.14 19:04:59 (48931)
Köszönöm sikerült :) . Ferő tavi túra trackat töltöttem le az oldalról gtm formátumban. Hova kell másolni? A mapsource nem ismeri... A fertő tó ausztriai térképet is igényel gondolom. Osztrák turista térképet honnan tudok leszedni?
[előzmény: (48929) Old Eye, 2010.05.14 18:37:30]

kincskeresohozzászólásai | válasz erre | 2010.05.14 18:05:38 (48926)
Sziasztok!
Nemrég vettem egy Garmin legend hcx-et. Megmondanátok,hogyan tudom a turistautak Magyar ország térképet rátelepíteni? Egy direkt linket nagyon megköszönnék.

kincskeresohozzászólásai | válasz erre | 2010.05.02 21:26:30 (48738)
Köszönöm
[előzmény: (48737) pgyp, 2010.05.02 21:19:49]

kincskeresohozzászólásai | válasz erre | 2010.05.02 21:19:20 (48736)
Köszönöm a segítséget így már valószínű beleugrok a vételbe.
[előzmény: (48735) widi, 2010.05.02 21:05:23]

kincskeresohozzászólásai | válasz erre | 2010.05.02 20:50:09 (48734)
Nem található korábbi térkép forrás telepítés ée ezért a telepítés leáll.

Ezt írja. :(
[előzmény: (48733) widi, 2010.05.02 20:47:23]

kincskeresohozzászólásai | válasz erre | 2010.05.02 20:47:12 (48732)
Illetve ha nem adják hozzá akkor milyen lehetőségeim vannak.
[előzmény: (48730) kincskereso, 2010.05.02 20:37:21]

kincskeresohozzászólásai | válasz erre | 2010.05.02 20:37:21 (48730)
Ha nem adják a gps-hez a mapsource programot akkor azt honnan tudom ingyen letölteni?
[előzmény: (48717) jekaeff, 2010.05.02 17:46:42]

kincskeresohozzászólásai | válasz erre | 2010.05.02 15:56:39 (48714)
A túra utvonalaimat is letölthetem illetve másét is feltölthetem így a készülékre és nézhetem a google földön ? :)
[előzmény: (48713) BiharyG, 2010.05.02 15:54:47]

kincskeresohozzászólásai | válasz erre | 2010.05.02 15:52:24 (48712)
Sziasztok!

Szeretnék venni egy használt túrsgps-t. Találtam is egy Garmin 76cx-et de nincs hozzá semmi csak a készülék. A számítógépre rátudnám kötni miniusb kábellel de programom nincs hozzá semmi. Lehet így is használni a készüléket? 35000ft-ért hírdetik nem tudom,hogy megéri-e.... Még soha nem használtam kézi gsp-t.
Egy lapon megjelenő sorok száma:

új hozzászólás | témák listája

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]