Előzmények

kincskeresohozzászólásai | válasz erre | 2012.04.22 20:26:28 (62515)
Értem de nem tudom hol és hogyan kell törölni.
[előzmény: (62513) Old Fairy, 2012.04.22 20:20:10]

Old Fairyhozzászólásai | válasz erre | 2012.04.22 20:20:10 (62513)
Ha azt írja, hogy az útpont memória megtelt, akkor ezen csak a törlés segít. Ha semmi fontos nincs benne, akkor teljesen kiürítheted. Ha kellenek a tárolt pontok, akkor viszont előtte töltsd le őket pl. MapSource-szal vagy EasyGPS-szel.
[előzmény: (62511) kincskereso, 2012.04.22 20:13:01]

kincskeresohozzászólásai | válasz erre | 2012.04.22 20:13:01 (62511)
Sziasztok!

Etrex legend hcx-em van de nem tudok útpontokat rátölteni mert azt írja a memória megtelt. Tudnátok tanácsot adni? Esetleg egy weboldalt ahol le van írva hogyan lehet a memória kártyára telepíteni komplett ország térképet geoláda pontokkal. Most sajnos egy sem megy rá.

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]