Ha azt írja, hogy az útpont memória megtelt, akkor ezen csak a törlés segít. Ha semmi fontos nincs benne, akkor teljesen kiürítheted. Ha kellenek a tárolt pontok, akkor viszont előtte töltsd le őket pl. MapSource-szal vagy EasyGPS-szel.[ előzmény: (62511) kincskereso, 2012.04.22 20:13:01] |