Abban tudna valaki segíteni, ha az USA-ból hozatok egy Garmin 60csx-t a magyar menüt, hogyan lehet rávarázsolni (ha egyáltalán lehetésges). Lehet, hogy volt már szó róla a fórumon, csak én nem találtam.
Sziasztok, most vettem egy GSP60cs-t és próbálozom a "Koordináták letöltése GPS-be" menüvel. Sajnos teljesen sikertelenül (csak a PC-re tudtam letölteni, és nem tudom, hogyan lehet átküldeni a GPS-be). Tudna valaki segíteni, mit - hogyan kell tenni?