Travel Bug és .com, Tyborg hozzászólásai
új hozzászólás | témák listája

Összesen: 5 db hozzászólás

Tyborghozzászólásai | válasz erre | 2007.06.01 17:49:14 (2251)
Igen, ez az!!!! Köszi!

Jó lenne, ha felkerülne a TB leírása közé is a http://www.geocaching.hu/documents.geo?id=tb oldalra...
[előzmény: (2250) Szab, 2007.06.01 17:03:30]

Tyborghozzászólásai | válasz erre | 2007.06.01 16:50:02 (2249)
Sajna aranyokat nem tudok, de sztm osszefugghet a tb-k szama + nyelvtudas aranyaval...

Itthon nem tul sok tb, geocoin rohangal raadasul a ladak fele nincs a .com-on bejelentve, igy nem is lehet barhova visszarejteni (ezert is pihen pl nallam mar tobb mint 1 honapja egy TB, mert nem jutottam el olyan ladahoz, ahova be tudnam tenni, es megfelel a celoknak).
Angliaban kb minden harmadik ladaban (ami megfelelo meretu) volt egy tb vagy coin, igy a ladaszok mar hozzaszoktak, hogy mi ez, es mit kell vele csinalni. (A korabban emlitett coin, utanam eddig mar 11 embernel jart)

A nyelvtudassal meg az a gond, hogy angolul van a tb-re felirva az insturkciok (ezert is lehet, hogy valaki ajandeknak nezi), raadasul angolul kene belogolni, igy at egy masik nehezseg...

Regen volt egy letoltheo/nyomtathato tajekoztato. Meg van esetleg vkinek a link?
[előzmény: (2246) KiVi, 2007.06.01 13:12:15]

Tyborghozzászólásai | válasz erre | 2007.06.01 11:53:51 (2245)
Annyit meg megtehetsz, hogy a baratod utani megtalaloknak irsz egy levelet, hogy ki latta a ladaban utoljara a medvet, mert lehet csak felreertesrol van szo, es aki elvitte az nem is tud rola, hogy ez nem egy ajandek... (meg igy kiderulhet, kb mikor tunt el)

u.i: angliaban mi is talaltunk egy gyonyoru geocoin-t, nagy volt a kisértés, hogy elhozzuk és itthon inditsuk utjara, de nem mertuk megtenni, sajnos itthon tul sok TB tunik el :(
[előzmény: (2241) Walton, 2007.05.31 18:14:25]

Tyborghozzászólásai | válasz erre | 2007.05.26 16:48:25 (2230)
Ha már kivetted az eredeti ládából, és az a státuszta, hogy nálad van, akkor nem kell a kód, hogy betedd... Simán logolj egy Found it-et vagy egy Note-ot, és az alsó listából válaszd ki a TB-t amit be akarsz rakni.
[előzmény: (2227) geocat, 2007.05.25 21:32:04]

Tyborghozzászólásai | válasz erre | 2007.05.18 18:10:43 (2198)
Egy holnap (remélhetőleg) megjelenő ládában ajándék gyanánt pihen egy rénszarvas :) Ha addig nem viszi el valaki, akkor oda be tudod majd rakni... (jövő hét elején remélem a .com-ra is sikerül bejelenteni)
[előzmény: (2192) SylverRat + Bogee, 2007.05.17 17:41:33]
Egy lapon megjelenő sorok száma:

új hozzászólás | témák listája

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]