Előzmények

lelcachehozzászólásai | válasz erre | 2007.12.23 18:36:49 (4089)
Lehet, hogy most megköveztek, de nekem magyar a fotosopom! :-) Régen angol volt, de az egyik verzió váltásnál csak magyart tudtam keríteni. Az elején majdnem megőrültem tőle. Nem tudtam mi micsoda. De mostanra már megszoktam. A mapszószt viszont nem. Mindig küzdük is vele, hogy visszaangolosítsam.
[előzmény: (4088) piret, 2007.12.23 18:12:49]

pirethozzászólásai | válasz erre | 2007.12.23 18:12:49 (4088)
Viszont elvették az esélyét annak, hogy magyar winfoson bütykölés nélkül emberi nyelven beszéljen a mapszót... mert az a kvázimagyar bizony nem az.
[előzmény: (4087) scele, 2007.12.23 17:37:44]

scelehozzászólásai | válasz erre | 2007.12.23 17:37:44 (4087)
Viszont megadták az esélyt arra, hogya csak annak legyen magyar a mepszósz akinek magyar a winfosa is. :-)))))
[előzmény: (4086) piret, 2007.12.23 17:05:58]

pirethozzászólásai | válasz erre | 2007.12.23 17:05:58 (4086)
A különbség az, hogy a magyar fotosppot meg mapszószt komolyan gondolták... így nem annyira őszinte a mosolyom.
[előzmény: (4085) magpet, 2007.12.23 16:47:14]

magpethozzászólásai | válasz erre | 2007.12.23 16:47:14 (4085)
De legalabb nem TerkepForras... :)
(Hogy a magyar memoriakartya-nevekrol ne is beszeljunk, ugye. :)
[előzmény: (4084) piret, 2007.12.23 15:43:52]

pirethozzászólásai | válasz erre | 2007.12.23 15:43:52 (4084)
A magyar MapSource sem gyenge, ha már itt tartunk...
[előzmény: (4083) mudman, 2007.12.23 15:36:52]

mudmanhozzászólásai | válasz erre | 2007.12.23 15:36:52 (4083)
Engem a szívtelen rendszergazdák a karaktergyárban magyar fotosoppal vertek meg. Borzalmas mik vannak benne. :)
[előzmény: (4080) magpet, 2007.12.23 09:04:53]

magpethozzászólásai | válasz erre | 2007.12.23 09:04:53 (4080)
Egyebkent nem is hulyeseg angolul megtanulni a vasat. Ki tudja, mikor kerul a kezedbe egy egyeb gps, amin el kene igazodni. Akkor jol johet, ha tudod, mi a course pointer (ami amugy nem is fordithato le egyetlen ertelmes kifejezesse :). En minden ilyesmit inkabb angolul hasznalok. Nem a hatalmas nyelvtudas miatt, inkabb a megszokas. Kerdezzuk meg Scelet, hogy mihez kezdene egy magyar Photoshoppal vagy Illustratorral! :)
[előzmény: (4078) heuréka, 2007.12.22 23:42:03]

heurékahozzászólásai | válasz erre | 2007.12.22 23:42:03 (4078)
Bocsánatot kell kérnem nem gondoltam hogy ilyen indulatokat fog kiváltani a levelem. Arról pedig hogy a készülék amerikából jött nem tehetek, én az aprónetről egy magánszemélytől vásároltam, és nem én hozattam. De ha módom lett volna rá, valószínü hogy megtettem volna.
[előzmény: (4072) scele, 2007.12.22 22:11:01]

scelehozzászólásai | válasz erre | 2007.12.22 22:11:01 (4072)
Nekem meg azok után, hogy behozattam az import csémet nem lenne pofám itt magyar leírást kérni.
[előzmény: (4071) KiVi, 2007.12.22 22:05:59]

KiVihozzászólásai | válasz erre | 2007.12.22 22:05:59 (4071)
Bizony, viszont te nem vársz el ingyenes supportot ezen az oldalon. Ha jön segítség akkor bingó, de ha nem akkor fizesse meg mindenki a saját spórolásának az árát.
[előzmény: (4070) bregő és andorpapa, 2007.12.22 22:02:22]

bregő és andorpapahozzászólásai | válasz erre | 2007.12.22 22:02:22 (4070)
Ne érts félre minket (bár már erősen OFFolunk itt az apróhirdetés topicban), csak arra akartuk felhívni a figyelmedet, hogy az USA import miatt nincs letölthető/ingyenes kézikönyv. És hogy a warez hosszútávon nem megoldás. Ja, és nagyon fontos: a kütyük topicban hetente átlagosan kétszer teszi fel valaki a kérdést, hogy honnét tudja letölteni a magyar kézikönyvet, illetve hogyan tud magyar menüt varázsolni az USA importos készülékére. Azért mondom, hogy ne érts félre, mert ha Garmint vennék, én is az USA-ból hoznám (mert olcsó), és ha lenne pdf-ben magyar leírásom, akkor átküldtem volna e-mailben. Csak nem árt tudni arról, hogy a külföldi készülékhez nincs magyar support.
[előzmény: (4068) heuréka, 2007.12.22 21:09:51]

heurékahozzászólásai | válasz erre | 2007.12.22 21:09:51 (4068)
Sziasztok. Úgygondolom hogy az nem kérdés hogy honnan szereztem a készüléket, azt hittem, ill reméltem hogy a fórumon irogató emberek nem kezdik ki az újonnan érkező embert pár forintért. De közben már megoldódótt a problémám, és ezúton is szeretném megköszönni a segítségét HODOAAT-nak. És mindenkinek Kívánok Békés Boldog Karácsonyt. Üdv Lugosi Zoltán.

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]