Előzmények

aroneyhozzászólásai | válasz erre | 2005.04.25 14:36:33 (6126)
Köszönöm.
[előzmény: (6125) KiVi, 2005.04.25 14:35:21]

KiVihozzászólásai | válasz erre | 2005.04.25 14:35:21 (6125)
Ja, ha külön ablakban akarod, hogy nyíljon: <href="http://idemutat.hu" target="_blank">Ez a link szövege</a>
[előzmény: (6124) KiVi, 2005.04.25 14:34:18]

KiVihozzászólásai | válasz erre | 2005.04.25 14:34:18 (6124)
Szabványos HTML kóddal: <href="http://idemutat.hu">Ez a link szövege</a>
[előzmény: (6123) aroney, 2005.04.25 14:32:32]

aroneyhozzászólásai | válasz erre | 2005.04.25 14:32:32 (6123)
Hogyan lehet hivatkozásokat tenni egy logba???

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]