Előzmények

Bryanhozzászólásai | válasz erre | 2012.08.03 19:27:10 (65412)
Én biztosan nem hagytam volna jóvá. Maximum akkor, ha már elôtte legalább hárman jelszóval logolták.
[előzmény: (65411) gusty, 2012.08.03 18:30:16]

gustyhozzászólásai | válasz erre | 2012.08.03 18:30:16 (65411)
1971-es képem van Mostarból, még a régi hídról. 9 éves voltam. Inkább én érdemelném a piros 1-est, mert ráadásul abszolute GPS nélküli találat volt. :)
[előzmény: (65408) kami1, 2012.08.03 16:19:37]

kami1hozzászólásai | válasz erre | 2012.08.03 16:19:37 (65408)
Így én is tudnék logolni egy picivel korábbi bejelentéssel. Akkor enyém a piros egyes? Van sok képem.
Természetesen nem tervezem.
[előzmény: (65406) ID24, 2012.08.03 15:59:53]

ID24hozzászólásai | válasz erre | 2012.08.03 15:59:53 (65406)
Így könnyű a piros egyest elkapni:

NaSza 2012.08.03 15:00 - Megtaláltam
Két hete érkeztünk haza Boszniából. Naná, hogy a hídon is voltunk! :) Jelszavunk ugyan nincs, van viszont néhány képünk. Rábízzuk a rejtőre, hogy elfogadja-e vagy sem.

[Jóváhagyta: Pomisa, 2012.08.03 15:16]




Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]