geocaching.hu ®
a Magyar Geocaching Közhasznú Egyesület hivatalos oldala
+
geoládák
~
+
megtalálások
~
+
felhasználók
~
+
poi
~
fórum
FAQ
belépés
Térképek
Geomap +
Geomap
Turistautak
Magyarország
Nyugat-Mo.
Kelet-Mo.
Balaton
Börzsöny
Budai-hegység
Bükk-dél
Bükk-észak
Gerecse
Mátra
Mecsek
Pilis
Vértes
Fórumok
-------------
az összes egyben
---------------
geocaching
Geoláda-élet
MGKE szoftverei
Travel Bug és .com
kerékpáros fórum
GC kupa fórum
Országos Kéktúra
POI
kütyük
apróhirdetés
OFF
vendégkönyv
Leírások
A játékról
FAQ
Egyesület
Kapcsolatok
Fórummoderálás
1%
Adatvédelem
Felhasználási feltételek
Oldalváltozások
GC a sajtóban
Előzmények
reseter
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2006.01.12 22:25:00 (12370)
wazz nekem se tárolja - kiléptem...
a süti hibája sztem - jegyeztesd meg a jelszót&egy kattintás, vagy frissíts, de sztem semmi értelme
[
előzmény
: (12368) KiVi, 2006.01.12 22:12:43]
KiVi
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2006.01.12 22:12:43 (12368)
Asszem nem kéne. Ugyanaz a név/jelszó, de másik süti.
[
előzmény
: (12367) NZs, 2006.01.12 22:11:18]
NZs
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2006.01.12 22:11:18 (12367)
Még egy adalék: beléptem a turastautak.hu-n, onnan átlépve ide sem vagyok bejelentkezve, pedig elvileg asszem kéne. Vagy nem?
Bejelentkezés
név:
jelszó:
tárolás
[
regisztráció
]
[
turistautak.hu
] [
hasznos apróságok
] [
jogi tudnivalók
] [
e-mail
] [
impresszum
]