Előzmények

reseterhozzászólásai | válasz erre | 2006.01.12 22:25:00 (12370)
wazz nekem se tárolja - kiléptem...

a süti hibája sztem - jegyeztesd meg a jelszót&egy kattintás, vagy frissíts, de sztem semmi értelme
[előzmény: (12368) KiVi, 2006.01.12 22:12:43]

KiVihozzászólásai | válasz erre | 2006.01.12 22:12:43 (12368)
Asszem nem kéne. Ugyanaz a név/jelszó, de másik süti.
[előzmény: (12367) NZs, 2006.01.12 22:11:18]

NZshozzászólásai | válasz erre | 2006.01.12 22:11:18 (12367)
Még egy adalék: beléptem a turastautak.hu-n, onnan átlépve ide sem vagyok bejelentkezve, pedig elvileg asszem kéne. Vagy nem?

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]