Nem értelek: a szörnyűséges állapotok dokumentálása miért lenne politizálás?
És inkább kompoztam volna. Vagy legalább ittam volna egy sört az állomási restiben.
A vonatra várva beszéltem néhány szerencsétlen emberrel is. Nagyon elkeserítő volt. Budapestről alig elképzelhető élethelyzetek.
Ma megpróbáltam biciklivel átjutni a Dunán a Csepel-szigetre.
Nem sikerült: a három komp egyike se közlekedett ma ilyen-olyan műszaki okok miatt.
Részletek a GC25DD ládához írt egyéb logomban.