Előzmények

griffshozzászólásai | válasz erre | 2012.10.10 20:02:43 (1896)
Zákány vickűt:) Viszonylag olcsó, de hatékony megoldás, a neoprém (búvár-szörfös) kesztyű. Decatlonban is kapsz, 4.000 alatt, neten körülnézve talán olcsóbban is.
[elÅ‘zmény: (1895) Kakukkos és Hajszál, 2012.10.10 16:59:26]

Kakukkos és Hajszálhozzászólásai | válasz erre | 2012.10.10 16:59:26 (1895)
Ennyire kemény bringások gurulnak mostanában az utakra... :)

Aki mondjuk napi szinten jár munkába 6-7 órára, annak elég sűrűn elő szokott fordulni, hogy lemegy mínuszba a higanyszál a tekerés idején. Meg aztán a nagyvárosban jó pár fokkal melegebb van mint mondjuk egy külvárosban, vagy faluban... ne is beszéljek arról, ha vki az erdőben szeretne tekeregni meló után.
De ha egy hosszú túráról beszélünk, akkor is reggel sokkal hűvösebben indul a nap, mint amilyen napközben, és ha mondjuk napnyugta után érkezünk haza, akkor megint lehet öltözködni. Simán előfordul 10-15 fokos különbség is, és olyan ruha amelyik ekkora terheléses túráknál ezt át tudja hidalni olyan szerintem nincs is. Én kb 5 fokonként szoktam másképp öltözködni. Sajnos túra közben is. :)
Sztem van létjogosultsága ennek kérdésnek... :)
[elÅ‘zmény: (1894) Gábor75, 2012.10.10 11:45:09]

Gábor75hozzászólásai | válasz erre | 2012.10.10 11:45:09 (1894)
Több kerékpáros fórumot is olvasók és mostanában mindegyiken felmerült a -5 -10 fokban való bringázás. Ennyire kemény lesz a tél? :))

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]