Húúú, ez nagyon jó ötlet volt. Köszönjük.
Remélhetőleg minél több ilyen jellegű túrához felkerül, illetve a 20+ kkm-es multiknál is.
Nem fog elfelejtődni.
Korábban volt olyan is, hogy mikor az ilyen eseményeknél fel lett sorolva a felkeresésre váró ládák, azokat linkként láthattuk, illetve zolddel volt jelölve amik már megvannak. Hasonlóan a GCKISV végládánál.
Az teljesen elfelejtődött. Sajnos... :([ előzmény: (7981) Fazék, 2023.06.02 11:00:37] |