Van olyan elvetemült, aki 2 km-nél közelebb viszi a PDA-t bármiféle vízhez? :-) Egyszerűen rettegek, hogy elkap egy "jó kis nyári zápor" (ld: Nürburgring, vasárnap). Jó, mostanában, 3. fokú hőségriadó idején nem kell tartanom ilyentől, mintahogy attól sem, hogy ráérek kesselni. Ha lesz lém, asszem beszerzek egy vízállóbb GPS-t.[ előzmény: (18524) magpet, 2007.07.23 12:19:37] |