Előzmények

Mengyánhozzászólásai | válasz erre | 2007.07.23 19:56:11 (18545)
Van olyan elvetemült, aki 2 km-nél közelebb viszi a PDA-t bármiféle vízhez? :-) Egyszerűen rettegek, hogy elkap egy "jó kis nyári zápor" (ld: Nürburgring, vasárnap). Jó, mostanában, 3. fokú hőségriadó idején nem kell tartanom ilyentől, mintahogy attól sem, hogy ráérek kesselni. Ha lesz lém, asszem beszerzek egy vízállóbb GPS-t.
[előzmény: (18524) magpet, 2007.07.23 12:19:37]

magpethozzászólásai | válasz erre | 2007.07.23 12:19:37 (18524)
A PDA-s vizítúrázók figyelmébe: egy korszerűtlenül testes készülék, se bluetooth, se wlan, se windóz. 276C vízállósági teszt Petra lányom közreműködésével. :)

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]