Előzmények
P.ISTI | hozzászólásai | válasz erre | 2007.09.15 08:54:11 (20151) |
Pedig magpet jól írta le.
Most direkt átállítottam magyarra. Szóval:
1. Térkép nézetben menü, majd alulról második pont: Feliratokat bekapcsol.
2. Térkép nézetben menü, majd Térkép beállítás -> itt a zászlócskás menüablakban állíts mindent AUTO-ra.
3. Térkép nézetben menü, majd Térkép beállítás -> itt a T-betűs menüablakban a Térkép pont méretét állítsd "Nincs"-től különbözőre
Ebben az esetben ha kellően közel mész a településekhez, tehát nem fedi át két település neve egymást, ki kell írja.
Nekem legalábbis ilyen beállításoknál kiírja.[ előzmény: (20150) Erdőjáró, 2007.09.15 08:36:53] |
|
Erdőjáró | hozzászólásai | válasz erre | 2007.09.15 08:36:53 (20150) |
Annyit sikerült csak állítgatnom, amit magpet írt a 20111-ben, vagyis hogy a településnév melyik zoom-szinten jöjjön elő, de ez nem az, amit én szeretnék, mert ez csak akkor működik, ha a nyilacskát a településre húzom. Nekem viszont az kellene, hogy úgy, mint régen, automatikusan ki legyen írva a térképre, mint az utcanevek.[ előzmény: (20149) Erdőjáró, 2007.09.15 08:00:04] |
|
Erdőjáró | hozzászólásai | válasz erre | 2007.09.15 08:00:04 (20149) |
Mindent megpróbáltam ugyanúgy, mint eddig, de semmire sem megyek. :-( Egyszerűen bármelyik menüpontot bárhová állítom, magában a településnév megjelenítésében nem történik változás. A többi simán változik annak megfelelően, ahogy állítgatom.[ előzmény: (20111) magpet, 2007.09.13 21:31:40] |
|
magpet | hozzászólásai | válasz erre | 2007.09.13 21:31:40 (20111) |
Városnevek megjelítésére (milyen zoomszinten jöjjön elő) is van beállítás a térkép-beállítások között. A declutter is jó gondolat, ezt a térképen egyetlen "MENU"-t nyomva a feljövő ablakban találod, de magyarul én sem tudom megmondani. És szégyenszemre most nincs a közelemben semmilyen kézi cucc. :)[ előzmény: (20110) piret, 2007.09.13 21:18:12] |
|
Erdőjáró | hozzászólásai | válasz erre | 2007.09.13 20:50:00 (20106) |
Sikerült!!! Hálás köszönet érte! :-)))
Ha még azt is meg tudná valaki mondani, hogy varázsoljam vissza a kütyüre a települések neveit, az lenne csak a csúcs... :-) (A térképrészletesség max.-ra van állítva.)[ előzmény: (20104) Fgg, 2007.09.13 20:04:10] |
|
Fgg | hozzászólásai | válasz erre | 2007.09.13 20:04:10 (20104) |
Nem kell törölni az egészet.
- Mapszósz -> Segédprogramok -> térképek feloldása (CTRL+U)
- next
- feloldókódok megtekintése (bepöttyöz) -> next
- DEMO felirat ráklikk -> törlés gomb -> next -> finis
[ előzmény: (20096) Erdőjáró, 2007.09.13 17:36:20] |
|
Erdőjáró | hozzászólásai | válasz erre | 2007.09.13 17:36:20 (20096) |
Töröljem a NG-ot? Utána rendbe jön? Eddig nem volt vele ilyen gondom (NG előtt). Nem világos teljesen, hogy mit jelent az, hogy a Mapsource-ba be van ütve a Demo. Kérlek, magyarázd még egy kicsit ezt a dolgot, hogy teljesen megértsem![ előzmény: (20094) magpet, 2007.09.13 17:23:56] |
|
magpet | hozzászólásai | válasz erre | 2007.09.13 17:23:56 (20094) |
Kis info: nem kell, hogy DEMO-s térképet tölts fel. Ha a MapSource-ba be van ütve a Demo, akkor akármit töltesz fel, az adott GPS-t átbillenti demo-módra, amiből csak úgy jön ki, ha "DEMO-tlan" MapSource-ból töltesz rá valamit.[ előzmény: (20093) Erdőjáró, 2007.09.13 17:17:14] |
|
Erdőjáró | hozzászólásai | válasz erre | 2007.09.13 17:17:14 (20093) |
Kezdem kapisgálni. Múltkor feltöltöttem a NG demóját (hogy legalább a monitoron nézhessem) a térképek közé, tegnap a tuhuról jelöltem ki Dél-Dunántúl négy tájegységét és az általam kijelölt vonalat egyszerre. Lehet, hogy a NG valahogy bekavart? De hogy? Mindenesetre demó csak a NG lehet.[ előzmény: (20092) Csigabiga, 2007.09.13 16:44:28] |
|
Csigabiga | hozzászólásai | válasz erre | 2007.09.13 16:44:28 (20092) |
Valószínűleg "DEMO" kóddal "kinyitott" térképet töltöttél rá. Amíg azt le nem törlöd róla, így marad.[ előzmény: (20091) Erdőjáró, 2007.09.13 16:40:14] |
|
Erdőjáró | hozzászólásai | válasz erre | 2007.09.13 16:40:14 (20091) |
Tegnap valamiért demó üzemmódban maradt (nem is tudom, hogy) a Legend C-m, ma akartam vele navigálni egy előre berajzolt úton, és nem tudtam sehogy sem átkapcsolni a "GPS be használat"-ra. Ott ragadt a nyilacska, ahol a minap kikapcsoltam. Mi lehet a baj és hogy orvosoljam? |
|
|
|