Telepítés után nézegetve a legendás Miullennium is szépen csillogot... :) Majd meglátjuk, hogy mit művel a win7, ha mindenféle dolgok települnek alá, majd uninstallálódnak, esetleg egyéb gépeket vagy nyomtatókat kellene megpillanatania (és stabilan látnia) hálózaton, stb. Ebben a pillanatban én is elvagyok az XP-vel, sőt bizonyos gépeken a 2000-rel.[ előzmény: (44178) erchegyia, 2009.11.04 09:51:32] |