Előzmények

grzhozzászólásai | válasz erre | 2009.12.04 18:28:57 (44848)
Udv!
Tajegyseges turistaterkepe kelene nm2-ben.
gps.info-racio.hu mar nincs, mapedit 0.61 az ntm-eket nem menti en nm2-kent, mert szerinte
rossz terkep. Most mit tudok csinalni? Sehonnan nem lehet letolteni nm2 turistaterkepeket? :-(((
kosz
[előzmény: (33090) R.Guszty, 2008.08.18 11:49:25]

R.Gusztyhozzászólásai | válasz erre | 2008.08.18 11:49:25 (33090)
Sziasztok!

Akkor jó hírem van:
A gps.info-racio.hu-n a magyarországi tájegységek térképei, valamint az openmaps.eu-n levő térképek is letölthetők nm2 formátumban, így nem kell konvertálgatni, készen kapod:-)
[előzmény: (33084) Szemű, 2008.08.18 09:32:12]

Szeműhozzászólásai | válasz erre | 2008.08.18 09:32:12 (33084)
Valóban .nm2 térképek kellenek a Navitel 3.2-höz. Arról viszont nem tudok, hogy a turistautak.hu térképei e formátumban letölthetők lennének valahonnan. Az ntm-ek viszont mapedittel megnyithathatók és elmenthetők nm2-ben. Kicsit macerás ezt megtenni minden tájegységre, de működik.
[előzmény: (33083) R.Guszty, 2008.08.18 08:55:57]

R.Gusztyhozzászólásai | válasz erre | 2008.08.18 08:55:57 (33083)
A Navitel 3.2-höz nem az *.nmt, hanem az *.nm2 file-okat kell letöltened. Változott a fileformátum.
[előzmény: (33082) potter, 2008.08.17 21:49:45]

potterhozzászólásai | válasz erre | 2008.08.17 21:49:45 (33082)
Üdv!

Most kezdem csak megismerni a gépemet, igo már megy rajta, de turistautakra fáj a fogam. Megvan ez a navitel nevű progi 3.2-es verziója, de még "üres", nincs hozzá semmilyen térkép se. Nyilván letöltöttem innen a turistautakat (*.ntm), de nem tudom importálni a progi "atlaszába". Órák óta nézegetek fórumokat, még nem találtam meg a megoldást. Elölre is köszi! Ja és minden elismerésem az eddigi adatbázishoz és rengeteg munkához, leírhatatlanúl jó, majd ha kicsit otthonosabban mozgom a témában szivesen töltögetek felfelé a bakonyról utakat.

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]