Előzmények
gusty | hozzászólásai | válasz erre | 2018.04.19 10:05:09 (76854) |
Nyomvonallal. Az útvonal nem alkalmas erre. A nyomvonalban megfelelő sűrűséggel vannak pontok, így tűrhető pontossággal lehet számítani a ládák tracktől való távolságát.[ előzmény: (76853) NagyKG, 2018.04.18 21:47:21] |
|
NagyKG | hozzászólásai | válasz erre | 2018.04.18 21:47:21 (76853) |
Na, böngésztem egy kicsit a programot, és tetszik. Látom, hogyan lehet módosítani, törölni a tracket, de kérésednek megfelelően nem töröltem a Kinizsi100 trackjét.
Még egy kérdés: útvonallal is működik, vagy csak nyomvonallal?[ előzmény: (76852) gusty, 2018.04.18 19:19:44] |
|
gusty | hozzászólásai | válasz erre | 2018.04.18 19:19:44 (76852) |
Látom közben megoldódott. Azt a tracket tudod törölni, amit te töltöttél fel. Ilyenkor az edit oszlopban látsz egy ikont. Erre klikkelve tudod módosítani az adatokat, vagy törölni a tracket.
Jelen esetben kérlek ezt ne töröld, mert ez másokat is érdekelhet.
A távolság szerint beállítással tudod szabályozni, hogy milyen távolságig mutassa a ládákat. Ez persze légvonalban értendő a trackhez képest.[ előzmény: (76850) NagyKG, 2018.04.18 19:08:03] |
|
NagyKG | hozzászólásai | válasz erre | 2018.04.18 19:08:03 (76850) |
Kösz a segítséget!
Nem tudtam, hogy én is feltölthetek ide track-et. Megpróbáltam és sikerült. Megvannak a nyomvonal mentén lévő ládák, ha akadék a track, Gusty, ezt is törölheted. Arra még nem jöttem rá, hogyan lehet törölni.[ előzmény: (76849) Discover, 2018.04.18 16:22:14] |
|
Discover | hozzászólásai | válasz erre | 2018.04.18 16:22:14 (76849) |
Te is fel tudod tölteni. Most próbából feltöltöttem egy börzsönyi túrámat az oldalra.
Gusty, ha útban van nyugodtan töröld ki.[ előzmény: (76848) NagyKG, 2018.04.18 15:28:22] |
|
gusty | hozzászólásai | válasz erre | 2018.04.18 12:14:11 (76847) |
A geolada.hu-n találsz ilyet az OKT menüpontban. Ez egy régebbi projektem, nem biztos, hogy a nyomvonalak mindenütt tükrözik a mai állapotot, de kiindulásnak jó lesz.[ előzmény: (76837) NagyKG, 2018.04.18 08:07:54] |
|
NagyKG | hozzászólásai | válasz erre | 2018.04.18 08:07:54 (76837) |
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni!
Hogyan lehet úgy ládákat szűrni a letöltéshez, hogy csak egy adott útvonal mentén lévő ládák látszódjanak. (pl. Kinizsi100)
Előre is kösz a segítséget! |
|
|
|