geocaching.hu ®
a Magyar Geocaching Közhasznú Egyesület hivatalos oldala
+
geoládák
~
+
megtalálások
~
+
felhasználók
~
+
poi
~
fórum
FAQ
belépés
Térképek
Geomap +
Geomap
Turistautak
Magyarország
Nyugat-Mo.
Kelet-Mo.
Balaton
Börzsöny
Budai-hegység
Bükk-dél
Bükk-észak
Gerecse
Mátra
Mecsek
Pilis
Vértes
Fórumok
-------------
az összes egyben
---------------
geocaching
Geoláda-élet
MGKE szoftverei
Travel Bug és .com
kerékpáros fórum
GC kupa fórum
Országos Kéktúra
POI
kütyük
apróhirdetés
OFF
vendégkönyv
Leírások
A játékról
FAQ
Egyesület
Kapcsolatok
Fórummoderálás
1%
Adatvédelem
Felhasználási feltételek
Oldalváltozások
GC a sajtóban
Előzmények
reseter
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2006.08.25 14:45:24 (9387)
köszönöm szépen, igazából ha pár km-t átlőne városban magasabb pontok közt, az már tök megfelelne.
Csigabiga - felvettelek msnen, ha majd ráérsz még kérdezősködnék, ha nem baj..
:)
[
előzmény
: (9386) Csigabiga, 2006.08.25 14:43:13]
Csigabiga
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2006.08.25 14:43:13 (9386)
Hát BNC-s PMR-t nem szerencsés rendőrök előtt mutogatni, de nem tudok olyan esetről, hogy elkaptak volna Valakit miatta. :o)
[
előzmény
: (9385) reseter, 2006.08.25 14:37:59]
reseter
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2006.08.25 14:37:59 (9385)
ez azt jelenti, hogy elvileg megbüntethetnek érte.. de gyakorlatilag nézi ezt valaki?
meg nézegettem ezt az induktív csatolási dolgot is..
[
előzmény
: (9384) Csigabiga, 2006.08.25 14:33:35]
Csigabiga
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2006.08.25 14:33:35 (9384)
Ha jól csinálják meg, és az antenna is jó erre a frekire, akkor valószínűleg sokat használ, de ILLEGÁLIS!
[
előzmény
: (9382) reseter, 2006.08.25 14:32:23]
reseter
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2006.08.25 14:32:23 (9382)
eg mégeyg dolog: láttam, hogy sokal bnc csatival nagyobb antennát tesznek rá-van értelme?
Bejelentkezés
név:
jelszó:
tárolás
[
regisztráció
]
[
turistautak.hu
] [
hasznos apróságok
] [
jogi tudnivalók
] [
e-mail
] [
impresszum
]