Előzmények

vargazohozzászólásai | válasz erre | 2007.01.17 21:46:25 (6558)
Én is csak a végét láttam. Holnap megnézzük a műsort. A lényeg, hogy beszélnek róla...
[előzmény: (6557) SagiK, 2007.01.17 21:41:17]

SagiKhozzászólásai | válasz erre | 2007.01.17 21:41:17 (6557)
fél szemmel láttam a lenémított TV-t, mert közben telefonáltam. Szerintem valami "kissárga" volt a bejátszásban
[előzmény: (6556) clown, 2007.01.17 21:40:09]

clownhozzászólásai | válasz erre | 2007.01.17 21:40:09 (6556)
azért én megnézném ahogy lakizsuzsa játszik egy csikszel.......
[előzmény: (6555) Szab, 2007.01.17 21:25:39]

Szabhozzászólásai | válasz erre | 2007.01.17 21:25:39 (6555)
Igen, holnap. Kíváncsi vagyok, hogy épp mit talált ki a fokusz. Laki Zsuzsa is kesser vagy hogy hozták vajon össze? (Nézettség miatt biztos előnyös, hogy ő+valami szokatlan, furcsa játék a misztikus GPS-szel, és az egész kicsit fokuszosan előadva.)
[előzmény: (6554) Csigabiga, 2007.01.17 21:22:22]

Csigabigahozzászólásai | válasz erre | 2007.01.17 21:22:22 (6554)
A holnapiban? Én sajnos nem láttam a bejelentés elejét, így ez nem derült ki a számomra.
[előzmény: (6553) vargazo, 2007.01.17 21:20:51]

vargazohozzászólásai | válasz erre | 2007.01.17 21:20:51 (6553)
Most lááttam, hogy a holnap esti Focus-ban Geocaching lesz a téma!

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]