geocaching.hu ®
a Magyar Geocaching Közhasznú Egyesület hivatalos oldala
+
geoládák
~
+
megtalálások
~
+
felhasználók
~
+
poi
~
fórum
FAQ
belépés
Térképek
Geomap +
Geomap
Turistautak
Magyarország
Nyugat-Mo.
Kelet-Mo.
Balaton
Börzsöny
Budai-hegység
Bükk-dél
Bükk-észak
Gerecse
Mátra
Mecsek
Pilis
Vértes
Fórumok
-------------
az összes egyben
---------------
geocaching
Geoláda-élet
MGKE szoftverei
Travel Bug és .com
kerékpáros fórum
GC kupa fórum
Országos Kéktúra
POI
kütyük
apróhirdetés
OFF
vendégkönyv
Leírások
A játékról
FAQ
Egyesület
Kapcsolatok
Fórummoderálás
1%
Adatvédelem
Felhasználási feltételek
Oldalváltozások
GC a sajtóban
OFF, vargazo hozzászólásai
új hozzászólás
|
témák listája
Összesen:
11 db
hozzászólás
vargazo
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2008.01.30 20:54:23 (9314)
Szia! Én ezt használom: Total Video Converter
[
előzmény
: (9311) SagiK, 2008.01.30 20:27:30]
vargazo
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2007.10.01 08:28:03 (8206)
Gratulálok az oldalhoz!
[
előzmény
: (8201) KiVi, 2007.10.01 00:19:38]
vargazo
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2007.04.07 23:20:07 (6980)
legközelebb odafigyelek!
Nekem családi programom lesz, de látom a weblapjukon, hogy szerveznek ejszakai túrát :-)
[
előzmény
: (6979) t ib i, 2007.04.07 22:04:24]
vargazo
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2007.04.07 21:47:26 (6977)
Én ott voltam, de sajna nincs PMR rádióm. A túra viszont tetszett, jövőre is megyek.
[
előzmény
: (6973) t ib i, 2007.04.05 13:42:07]
vargazo
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2007.01.17 22:18:53 (6566)
Megnézzük azt is! Mindent megnézünk... :-))
[
előzmény
: (6564) törölt nick 6, 2007.01.17 22:16:04]
vargazo
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2007.01.17 21:46:25 (6558)
Én is csak a végét láttam. Holnap megnézzük a műsort. A lényeg, hogy beszélnek róla...
[
előzmény
: (6557) SagiK, 2007.01.17 21:41:17]
vargazo
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2007.01.17 21:20:51 (6553)
Most lááttam, hogy a holnap esti Focus-ban Geocaching lesz a téma!
vargazo
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2006.08.26 10:59:03 (5433)
Gratula freddy!
Szép teljesítmény.
[
előzmény
: (5431) freddy, 2006.08.25 23:37:06]
vargazo
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2006.02.16 07:50:05 (4065)
Gratulálok! Jó egészséget és sok-sok boldogságot kívánok Nektek!
[
előzmény
: (4054) kepenu, 2006.02.15 21:53:45]
vargazo
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2005.11.25 08:19:09 (3187)
Én is.
[
előzmény
: (3176) lotht, 2005.11.24 13:11:49]
vargazo
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2005.11.16 20:18:14 (3111)
Nem tudom, hogy érdekelhet-e valakit egy jó kis ejjeli túra!? Két láda is útbaesik (GCMOSO és GCHGTU)
Info:
http://www.vilmoshaz.hu/obudavar20.html
Egy lapon megjelenő sorok száma:
50
---
10
20
50
100
200
500
új hozzászólás
|
témák listája
Bejelentkezés
név:
jelszó:
tárolás
[
regisztráció
]
[
turistautak.hu
] [
hasznos apróságok
] [
jogi tudnivalók
] [
e-mail
] [
impresszum
]