- köszi, hogy szóltál, átállítottam eseményládának.
- marketing okokból jelent meg 1 héttel korábban. Hátha valaki még a homlokára csap, hogy "ja a verseny :)" és eljön egy hét múlva.
Őőő, a GC50FV láda nem tévesen került ki egy héttel korábban? Ráadásul hagyományos ládaként, esemény láda helyett. Gondoltam szólok, hogy véletlenül ne keresse senki.