Előzmények
SagiK | hozzászólásai | válasz erre | 2009.01.15 12:25:27 (2225) |
Az nincs. Gondolom nem a free változattal készült. Melyikkel csináltad? Mapcenterrel nem lehet megcsináltatni?[ előzmény: (2224) Peter68, 2009.01.15 12:13:38] |
|
SagiK | hozzászólásai | válasz erre | 2009.01.15 12:11:05 (2223) |
Köszi!
Esetleg nem adnál ki belőle egy howto-t, hogy akinek van esetleg kedve az gyakrabban frissíthesse?
Mondjuk nekem tetszene, ha a már megtalált ládák nyitott láda ikonnal jelennének meg a térképen.[ előzmény: (2222) Peter68, 2009.01.15 11:45:00] |
|
Peter68 | hozzászólásai | válasz erre | 2009.01.15 11:45:00 (2222) |
:-)
A bemeneti adatok változása nálam nem a mennyiségi változás, hanem a POI típuskódok változása.
Igen, direkt maradtak le a ládák.
Egyébként jó, hogy mondod, mert azt is fel lehet tenni olyan átlátszó rétegként, mint a turistajelek ikonjait.
Na ezt még megcsinálom valamelyik nap.
[ előzmény: (2221) SagiK, 2009.01.15 11:29:19] |
|
SagiK | hozzászólásai | válasz erre | 2009.01.15 11:29:19 (2221) |
Bemeneti adatok naponta változnak. Új utak, POI-k. Akár mehetne is a rendszeres (heti?) frissítés. ;)
Geoládák direkt maradtak le? [ előzmény: (2219) Peter68, 2009.01.15 11:23:11] |
|
Peter68 | hozzászólásai | válasz erre | 2009.01.15 11:23:11 (2219) |
Teljesen próba verzió, nincs rendszeres frissítés, csak akkor készül új, ha változás áll be a bemeneti adatok frontján.
Gondolom ha készen lesz hozzá minden, akkor a folyamatosan frissülő térképek is átveszik azt a részét, amit érdemes.
Most évvégén jelent meg a global index szolgáltatás a cgpsmapperben, így nekiálltam gyakorolni vele. Mielőtt az OMP külföldi térképein készítem el a kereső bemeneti adatokat létrehozó processét, gondoltam ismerős területeken gyakorolok.
Aztán az élet hozta a többi változtatást.[ előzmény: (2218) SagiK, 2009.01.15 11:18:12] |
|
SagiK | hozzászólásai | válasz erre | 2009.01.15 11:18:12 (2218) |
Nekem tetszik. Hazamegyek tolom is fel a GPS-re. Milyen időközönként készül?[ előzmény: (2214) Peter68, 2009.01.15 11:02:49] |
|
Peter68 | hozzászólásai | válasz erre | 2009.01.15 11:02:49 (2214) |
Talán eljött az idő, hogy megmutassam, mit lehet kihozni a turistautak típus készletből.
Elsőre ezen a térképen 20909 ismeretlen típusú pont volt. Mostanra ha minden igaz már ezer alatt van ez a szám.
http://peter68.com/garmin/Turistautak3D.exe
A térkép az adatbázis tegnap este 22:00-i állapotát mutatja.
Főbb eltérések a megszokotthoz képest:
Külön választott layeres felépítés. (A szintvonalak és egyéb extra dolgok nem részei az alap térkép fileoknak)
Kereső index. (Kereshetővé váltak a városok, pontok városokban, utcák, ahol van információ, ott utca házszámra lehet keresni)
Teljesen új régió felosztás a térkép részek méretének egyensúlyba hozása miatt.
És még egy. Ha minden igaz a színek és egyéb megjelenési dolgok összhangban vannak az OMP más országokat mutató térképeivel.
Várnám a véleményeteket! |
|
|
|