| Kipróbáltam a megjegyzéses módszert (mint utóbb kiderült, pont kepenué volt a pont). Az a probléma ezzel, hogy pl. a GE kimeneten nem jelenik meg a megjegyzésben feltöltött kép, még akkor sem, ha az eredeti bejegyzéshez nincs csatolva egy sem. Talán nem lenne butaság ilyen irányban továbbfejleszteni a kimenetet, de elfogadom, hogy nem ez a legfontosabb :-) |