| Sziasztok! Tudna valaki abban segíteni, hogy a Garmin Dakota 10 készülékre (amin az ingyenes túraútvonalak térképe van feltöltve) hogyan lehet a geoládákat "mindenestől" letölteni? Milyen formátumban és mi módon? Először a számítógépre, azután a GPS-re kell? Ha igen, akkor melyik mappába, hogy a főmenűjéből a Geocach-ek ikonnál látható legyen? Előre is köszi! |