Láttam a trackedet, fel is használtam a térkép pontosításához. Mi kicsit később indultunk, és később is értünk célba.
Köszönjük, hogy feltöltötted a turistautak.hu-ra a trackedet, csak kicsit szerkeszteni kellett rajta. Benne maradtak a térképek és a ládák. Ezeket célszerű feltöltés előtt kiszedni, hogy ne növeljék a fájlméretet, ill. rajzoláskor is zavaró a sok pont. A rögzítési módot ajánlott 3-4 méteres távolságalapúra állítani, ill. a szükséges értékre kiszámolni, a tervezett túra hossza alapján. 60CS-re van, ill. készül egy új firmware, amellyel 24000 pontot képes rögzíteni a GPS.
A hétfői 1/2/3x7 mérföldesre nem jöttök?
Üdv![ előzmény: (6977) vargazo, 2007.04.07 21:47:26] |