Előzmények

vargazohozzászólásai | válasz erre | 2007.04.07 23:20:07 (6980)
legközelebb odafigyelek!
Nekem családi programom lesz, de látom a weblapjukon, hogy szerveznek ejszakai túrát :-)
[előzmény: (6979) t ib i, 2007.04.07 22:04:24]

t ib ihozzászólásai | válasz erre | 2007.04.07 22:04:24 (6979)
Láttam a trackedet, fel is használtam a térkép pontosításához. Mi kicsit később indultunk, és később is értünk célba.
Köszönjük, hogy feltöltötted a turistautak.hu-ra a trackedet, csak kicsit szerkeszteni kellett rajta. Benne maradtak a térképek és a ládák. Ezeket célszerű feltöltés előtt kiszedni, hogy ne növeljék a fájlméretet, ill. rajzoláskor is zavaró a sok pont. A rögzítési módot ajánlott 3-4 méteres távolságalapúra állítani, ill. a szükséges értékre kiszámolni, a tervezett túra hossza alapján. 60CS-re van, ill. készül egy új firmware, amellyel 24000 pontot képes rögzíteni a GPS.

A hétfői 1/2/3x7 mérföldesre nem jöttök?

Üdv!
[előzmény: (6977) vargazo, 2007.04.07 21:47:26]

vargazohozzászólásai | válasz erre | 2007.04.07 21:47:26 (6977)
Én ott voltam, de sajna nincs PMR rádióm. A túra viszont tetszett, jövőre is megyek.
[előzmény: (6973) t ib i, 2007.04.05 13:42:07]

t ib ihozzászólásai | válasz erre | 2007.04.05 13:42:07 (6973)
A Somló 15 TT-n én is hiába próbálgattam (bár az nem Sopron), a közel 400 regisztrált induló közül senki nem válaszolt.
[előzmény: (6972) scele, 2007.04.05 12:58:10]

scelehozzászólásai | válasz erre | 2007.04.05 12:58:10 (6972)
Tegnap jöttem onnan haza. Nagy élet volt a 4/12-es csatonán.
Lelcache és Én kommunikáltunk a 2 autó között. Egyéb bejelentkezés 0.
[előzmény: (6971) SagiK, 2007.04.05 07:44:18]

SagiKhozzászólásai | válasz erre | 2007.04.05 07:44:18 (6971)
Sopronban és környékén mekkora élet van a PMR 4/12-n? Arra tervezzük a mai napunkat, van-e esélyünk kessertárs(akk)al találkozni, akár csak PMR-n keresztül?

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]