Összesen: 1 db hozzászólás

kőművesekhozzászólásai | válasz erre | 2009.12.30 19:06:20 (14254)
Kedves kesserek!

Nagyon szeretnénk egy új szentendrei ládát "indítani", "magyar Dan Brown-ként"-de sajnos ,még csak 15 megtalálásnál tartunk, ráadásul nemrég emelték a ládatelepítéshez szükséges 20 megtalálást 50-re! Szóval nagyon türelmetlenek vagyunk!
Kérdésünk az lenne, hogy van-e lehetőség ládaadoptálásra, úgy, hogy később áttelepítjük a ládát, illetve, van-e lehetőség beteg ládákat felébreszteni, és egészséges környezetbe telepíteni?

Köszi a segítséget!
Egy lapon megjelenő sorok száma:

új hozzászólás | témák listája

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]