Kedves kesserek!
Nagyon szeretnénk egy új szentendrei ládát "indítani", "magyar Dan Brown-ként"-de sajnos ,még csak 15 megtalálásnál tartunk, ráadásul nemrég emelték a ládatelepítéshez szükséges 20 megtalálást 50-re! Szóval nagyon türelmetlenek vagyunk!
Kérdésünk az lenne, hogy van-e lehetőség ládaadoptálásra, úgy, hogy később áttelepítjük a ládát, illetve, van-e lehetőség beteg ládákat felébreszteni, és egészséges környezetbe telepíteni?
Köszi a segítséget! |