Túl sok volt ma a csábítás a baranyai kessernek! Először megkerestük a nagyszerű
új jakabhegyi ládát, csak utána csatlakoztunk az ünneplőkhöz. Így a játékról lemaradtunk - de én szoktam "project waypointolni" :-) - és ezért a jelszót is csak a többiek élménybeszámolója után tudtuk értelmezni. Sajnos H.Gáborné (Eszter) híresen finom sütijéről is lemaradtam. :-( De hoztunk utánpótlást! :-) És jutott a H. család fóliában sült finomságaiból, ami nagyon jól esett.
Bár egy hete, a fa alatt is találkoztunk a résztvevők többségével, öröm volt most ismét, világosban, más hangulatban, nagyon szép helyszínen. Jó volt látni, ahogy a kiskandúrok eljátszottak együtt. Felnőtt is, gyerek is nagyon jól érezte magát.
Nagyon köszönjük, Jevica és Gyuszi!