Megtaláltam. Köszönöm a rejtést! Újabb fantasztikus élmény. A tegnapi velencei-tavi
GCANGA jégen sétálós keresése után ma nádban csörtetés volt a program.
Köszönjük a korábbi megtalálóknak a jól látható ösvényt.
Balatonalmádiig vonattal, onnan a 7338-as busszal Alsóörs Telekfői útig. Ott átmentünk a sínen és elindultunk a tó felé. Átmentünk egy zöld kapun, amiről kiderült hogy magánterület, valami horgászegyesületé. Vissza a kerékpárútra, azon sétáltunk 300 m-t, és amint vége lett a hosszú korlátnak, már láttuk a kitaposott utat. Nos az ösvény igen keskeny, a lábrész kb.20 cm széles és kanyarog jobbra-balra. Szerencse hogy nem volt szembeforgalom.
Nagyon vadregényes találat volt, élmény volt megkeresni. A logbook szétázott.
Visszaérve pont elértük a buszt Almádi felé.