Ezt nem egészen értem, hogy jön össze Bolyai és a német RTL. (Amit szerencsére nem bámulok, mert egyáltalán nincs tévém.)
Azt gondolom, hogy olyanoknak, akik megengedhetnek maguknak egy GPS-t, azok 20 év alatt angolul is megtanulhatnak alapszinten, ha akarnak. (Akkor talán a világot se látnák olyan egyoldalúan.)[ előzmény: (52788) ramgab, 2010.10.25 21:26:45] |