Nem néztem utána, de szerintem egyik komp sincs állami vagy önkormányzati üzemeltetésben ezek közül sem, de máshol sem, maszekok szokták csinálni. Így csak rajtuk múlik a karbantartás, nem az elmúlt évek (vagy akár a jelenlegi) parlamenti vagy önkormányzati többségén.
A vasút más kérdés, az talán igen. De nem vagyok már fiatal, és emlékeim szerint az átkostól kezdve különböző rendszereken átívelően mindig is sz@r volt, nem most épült le. Bár épp az elővárosi közlekedés szerintem elég sokat javult, laktam az agglomerációban, tapasztaltam. Wifit mondjuk sosem használtam (és nem is használnék nyilvánosat sehol), mindig volt mobilnetem.[ előzmény: (83179) VP, 2026.06.22 15:55:45] |