Előzmények

imi75hozzászólásai | válasz erre | 2026.06.22 16:39:43 (83181)
Nem néztem utána, de szerintem egyik komp sincs állami vagy önkormányzati üzemeltetésben ezek közül sem, de máshol sem, maszekok szokták csinálni. Így csak rajtuk múlik a karbantartás, nem az elmúlt évek (vagy akár a jelenlegi) parlamenti vagy önkormányzati többségén.
A vasút más kérdés, az talán igen. De nem vagyok már fiatal, és emlékeim szerint az átkostól kezdve különböző rendszereken átívelően mindig is sz@r volt, nem most épült le. Bár épp az elővárosi közlekedés szerintem elég sokat javult, laktam az agglomerációban, tapasztaltam. Wifit mondjuk sosem használtam (és nem is használnék nyilvánosat sehol), mindig volt mobilnetem.
[előzmény: (83179) VP, 2026.06.22 15:55:45]

VPhozzászólásai | válasz erre | 2026.06.22 15:55:45 (83179)
Nem értelek: a szörnyűséges állapotok dokumentálása miért lenne politizálás?
És inkább kompoztam volna. Vagy legalább ittam volna egy sört az állomási restiben.
A vonatra várva beszéltem néhány szerencsétlen emberrel is. Nagyon elkeserítő volt. Budapestről alig elképzelhető élethelyzetek.
[előzmény: (83178) imi75, 2026.06.22 15:50:32]

imi75hozzászólásai | válasz erre | 2026.06.22 15:50:32 (83178)
Nézd a jó oldalát: legalább lehetett egy kicsit politizálni. ;)
[előzmény: (83177) VP, 2026.06.22 13:50:22]

VPhozzászólásai | válasz erre | 2026.06.22 13:50:22 (83177)
Ma megpróbáltam biciklivel átjutni a Dunán a Csepel-szigetre.
Nem sikerült: a három komp egyike se közlekedett ma ilyen-olyan műszaki okok miatt.
Részletek a GC25DD ládához írt egyéb logomban.

Bejelentkezés név:  jelszó:   [regisztráció]